Про нас

Roy Benson - бренд компанії GEWA. В свою чергу, компанія ПВТП «АКРОПОЛІС» є офіційним представником бренду GEWA, і зокрема марки ROY BENSON в Україні. 

Roy Benson виробляє духові інструменти німецької якості. Інноваційна продукція компанії Roy Benson користується великою популярністю на ринку музичних інструментів. Її перевага це добротність виготовлення і надійність.

Roy Benson виробляє духові інструменти всіх видів, пропонуючи найширший асортимент. У лінійці компанії Roy Benson є всі духові, від пікколо до туби. Німецька якість і невисока ціна - ось відмінні риси бренду Roy Benson. Орієнтуючись як на професіоналів, так і на студентів музичних навчальних закладів, компанія Roy Benson розробляє і виробляє інструменти високого рівня в серійному виробництві.

В каталозі обладнання продукція компанії Roy Benson представлена ​​висококласними альтами, баритонами, валторнами, кишеньковими трубами, кларнетами, мисливськими ріжками, саксофонами, тенорами, тромбонами, трубами, тубами, флейтами, флюгельгорнами, еуфоніумами і іншими товарами, гармонійно поєднують в собі співвідношення ціна-якість і чудовий дизайн.

Духові інструменти Roy Benson славляться надійної механікою, багатим тембром, хорошим звучанням і якістю збірки. Вони представлені в категоріях для учнів і юних музикантів, а також професійними концертними моделями з срібними головками. Незважаючи на відмінну німецьку якість, флейти Roy Benson доступні в ціні, що робить їх надзвичайно популярними серед флейтистів різного рівня.

Roy Benson тісно співпрацює з багатьма музикантами, викладачами та учнями музичних шкіл та створює інструменти у відповідності з усіма вимогами клієнтів. Фахівці компанії Roy Benson постійно займаються поліпшенням продукції, що випускається. Для створення своєї продукції компанія використовує найякісніші матеріали і компоненти.

Духові інструменти Roy Benson вже багато років є втіленням інноваційних ідей, при цьому залишаючись у привабливій ціновій категорії. Разом з професійними музикантами і видатними майстрами команда творців інструментів Roy Benson розставляє нові акценти, дозволяючи виконавцям краще розкривати свої музичні таланти.

Ось, що говорить про свою роботу засновник бренду Roy Benson Бернд Лімберг:

«Для мене Roy Benson - це набагато більше ніж просто професія. Я б назвав це місією. Уже понад 20 років моєю пристрастю є створення духових музичних інструментів високої якості в рамках серійного виробництва. І це, на мою думку, вже може вважатися свого роду викликом традиціям сучасності. Ми завжди уважно прислухаємося до думок професійних музикантів, викладачів, виробничих фахівців, і вони з великим ентузіазмом допомагають нам і нашим інструментам з кожним роком стає краще. Ми вкладаємо всі сили, душу і пристрасть у все, що ми робимо. І це знаходить своє відображення в найдрібніших деталях кожного конкретного інструменту ».

Варто відзначити, що крім акустичних властивостей інструментів, їх ергономіки і якості збірки Roy Benson велику увагу приділяє дизайну. У лінійці саксофонів і труб можна знайти інструменти не тільки в традиційному колірному рішенні, але також з кольоровим лаковим покриттям (червоним, зеленим або антрацитовим) або з покриттям, що створює ефект зістареності. Всі ці нюанси покликані врахувати різноманітність смаків і характерів виконавців і дозволяють вибрати інструмент, який найбільш повно відповідає характеру музиканта і стилю його гри.

Сьогодні брендом Roy Benson випускається великий спектр духових інструментів, серед яких не тільки широко поширені флейтикларнети, саксофони, а й досить рідкісні еуфоніумифлюгельгорниальтгорни, кишенькові труби і навіть мисливський ріжок.

Roy Benson піклується також і про зручність музикантів, комплектуючи інструменти жорстким кофром з заплічними рюкзачними ременями. Міцні та надійні, кофри Roy Benson відрізняються невеликою вагою, що створює додаткову зручність, при цьому інструменту забезпечується максимальний захист.

SEO новини